Естетична стоматологія

Ідеально рівні й білі зуби від природи даються не кожному. До того ж час несприятливо впливає на їх форму, емаль, стан ясен. Виправити ситуацію зможе Центр естетичної стоматології «Естет-центр». Всього кілька візитів, і посмішка стане бездоганною.

Що таке естетична стоматологія?

Це новий напрямок в області зубних технологій. Стоматолог займається не лікуванням, а усуненням дефектів зубного ряду. У його компетенцію входить видалення кавового нальоту, усунення кривизни і неправильного прикусу, відколів і міжзубних проміжків.

Всі ці відхилення від норми можна нівелювати. Зубна естетика базується на розробках вчених усього світу. В її арсеналі сучасні методи, обладнання, інструменти та витратні матеріали.

Призначення естетичної стоматології

Ця галузь медицини розвивається стрімкими темпами. Естетична стоматологія дозволить повернути красу зубного ряду. Але заслуга її не тільки в цьому.

Виправлення неправильного прикусу, усунення проміжків між різцями або іклами відновлюють функціональність, знижують навантаження на сусідні зуби, сприяють кращому пережовування їжі. Це позбавляє від захворювань шлунково-кишкового тракту в подальшому.

Відбілювання, ліквідація кривизни і відколів робить людину більш розкутим, дає можливість відкрито посміхатися, швидше заводити потрібні зв’язки, що призводить до усунення проблем при спілкуванні в соціумі, підвищує самооцінку, захищає від стресів.

Всі види естетичної стоматології вирішують завдання в комплексі. Цей напрямок включає в себе реставрацію і протезування, відбілювання та нарощування. Нещодавно з’явилося декорування за допомогою скайсов. Так називаються прикраси, представлені кристалами або татуюваннями, покликані замаскувати дрібні вади. Вони зберігають свої властивості до півроку.

Методи зубної естетики можуть перетинатися з хірургією. Наприклад, потрібно видалити деформований зуб для правильного розвитку його сусідів. Боятися цього не варто. Тут головне – правильно обрана клініка естетичної стоматології. В її штаті повинні складатися сертифіковані фахівці. А високий рейтинг і хороші відгуки – показник надійності закладу.

Реставрація зубів

Художня реставрація користується заслуженим попитом. На відміну від протезування ця процедура здатна відновити анатомічну форму, функцію і колір зруйнованих зубних тканин, продовжити їм життя, повернути привабливість.

До неї звертаються, якщо:

  • Присутні міжзубні щілини.
  • Спостерігається витончення емалі.
  • Через руйнування (повністю або частково) зуб.
  • З’явилися жовтизна, плями.
  • Випали старі пломби.

Реставрація буває прямою (вся робота виконується за один візит) і непрямою (кабінет стоматолога доведеться відвідати мінімум 2 рази).

Матеріали для косметичної реставрації зубів

Матеріали для цієї процедури повинні мати хороше зчеплення з тканинами і мати міцність. Тоді вони прослужать від 8 до 12 років. У медичних студіях знайшли застосування багато різновидів.

Високо цінується стоматологічний фарфор. Це кераміка, виготовлена ​​шляхом випалу при високих температурах. Але підходить вона тільки для непрямої реставрації.

Композитні світло- і фотополімери імітують форму, фактуру, забарвлення. З ними легко працювати, так як вони надовго зберігають еластичність і застигають тільки під впливом світла і тепла.

Склополімери дозволяють зменшити час процедури до 20-30 хвилин. До того ж вони виділяють фтор, що служить для профілактики карієсу.

Відмінність композитного вініра для зубів від керамічного

Для корекції дефектів часто використовуються мікропротези – вініри. Вони бувають композитними і керамічними.

Перші різновиди не вимагають препарування зубів, їх можна встановити за одне відвідування. Але їх не можна назвати довговічними: через 2, максимум 4 роки, такі накладки приходять в непридатність, стають темними і шорсткими.

Виготовлення керамічних вінірів затягнеться на 7-10 днів. Для їх створення треба обробити зуби, зняти зліпки. Зате термін їх служби – до 15 років. Вони міцно тримаються, надійні і красиві.

Коли і для чого потрібно відбілювання зубів

Професійне відбілювання викликає неоднозначну реакцію, але іноді воно необхідне. З плином часу зуби змінюють свій колір. Причиною цього можуть бути куріння, вживання чаю або кави, надлишок фтору, що надає крапчастий вигляд. Скупчення нальоту і утворення каменя змінюють мікрофлору ротової порожнини, виглядають малопривлекательно, знижують впевненість в собі.

У таких випадках найпростіший варіант – зробити відбілювання. Але процедура протипоказана людям з цукровим діабетом та онкозахворюваннями, пацієнтам з великою кількістю пломб, вагітним жінкам і дітям до 16 років.

Необхідно дотримуватися всіх рекомендацій доктора після відбілювання. На 3 місяці відмовитися від сигарет, дотримуватися безбарвну дієту, пройти ремінералізацію.

Ортопедія зубного складу

Особливість естетичної стоматології в тому, що вона тісно пов’язана з суміжними областями: терапією, хірургією, ортопедії. Повертаючи зубам привабливість, пацієнт часто вирішує і інші проблеми.

До ортопедичним маніпуляціям вдаються в тих випадках, коли відновити зубні тканини без використання штучного замінника неможливо. Вони спрямовані на повернення функціональності зубощелепної системи, запобігання пародонтиту, зміщення здорових зубів. Після відвідин ортопеда поліпшується артикуляція, жувальна функція, зникають естетичні дефекти.

Методи ортопедії в естетичній стоматології

Основний метод – протезування. Він має кілька видів:

  • Вкладки. Вони аналогічні пломбам, але виготовляються в лабораторії. Для їх установки потрібно 2 візиту. Вони приклеюються до обробленого зуба.
  • Імпланти. Імплантуються в кістку, мають довгий термін служби, дозволяють уникнути обточування.
  • Коронки. Зміцнюють залишився корінь, відновлюють форму, покращують зовнішній вигляд.
  • Мостовидні протези. Установка можлива тільки при наявності опорних зубів, на які міст і буде кріпитися. Використовуються для заміщення декількох зубних одиниць.

Є варіант знімного протезування – вставні щелепи. Вони застосовуються для літніх людей або для дітей після випадання молочних зубів.

Послуги естетичної стоматології «Естет-Центр»

Наша стоматологія естетичної медицини пропонує клієнтам цілий спектр послуг, що дозволяють повернути здоров’я ротової порожнини і красу посмішки. На офіційному сайті бажаючі можуть ознайомитися з цінами. Там же представлена інформація про знижки – першого візиту, сімейна. У нас грамотні фахівці, що стежать за передовими технологіями, і сучасне обладнання. Є ліцензії та сертифікати. Первісна консультація безкоштовна.

Ваша гарна посмішка – найкраща нагорода для співробітників «Естет-Центр».