Профілактика карієсу

Профілактика карієсу – це комплекс гігієнічних та стоматологічних заходів, що сприяють запобіганню виникнення карієсу.

Неухильно дотримуючись усіх правил гігієни порожнини рота, не варто забувати про відвідування стоматологічного кабінету два рази на рік. Як би ми не намагалися ретельно і регулярно чистити зуби – цього все одно не достатньо. Тільки професійне гігієнічне чищення здатна видалити зубний наліт повністю і позбавити від зубного каменю. Крім цього, в якості місцевої профілактики карієсу гігієністом проводиться процедура реминерализации зубів. Вона дозволяє відновити мінеральний склад зубної тканини і підвищити її стійкість до карієсу. Зазвичай дана процедура є частиною професійної гігієни і рекомендується до і після відбілювання зубів в домашніх умовах або в кабінеті у стоматолога.

Особливо важливо для профілактики карієсу зубів вчасно провести герметизацію зубів. З 1984 року в США, а пізніше і у нас, застосовуються герметики, які затримують розвиток карієсу, закриваючи фісури і сліпі ямки зуба. Процедура герметизації фісур абсолютно безболісна і проводиться, як правило, в дитячому і підлітковому віці.

Виправлення прикусу і кривих зубів – одне з важливих складових професійної профілактики карієсу у дорослих і дітей. Доведено, що неправильний прикус і скупченість зубів, нерівномірне навантаження на них провокує каріозний процес і створює сприятливі умови для його розвитку.

Найбільш ефективним і в той же час простим способом з профілактики стоматологічних захворювань є правильна і регулярна гігієна зубів і порожнини рота. Слідуючи нехитрим, проте вимагає систематичності, правилам, можна уникнути багатьох неприємностей з зубами. Але не варто забувати, що карієс є внутрішнім сигналом збою організму в цілому. Як то кажуть, в здоровому тілі – здорові зуби!

В нашій клініці:

Герметизація фісур

Одна фисура

150грн
Покриття зуба ремінералізуючим складом

Глуфторед

100грн
Сріблення молочного зуба

У дітей

100грн