Лікування пародонту

Пародонт – комплекс тканин, які оточують зуб і тісно пов’язаних між собою морфологічно і функціонально. Цей комплекс включає ясна, кісткову тканину альвеоли, періодонт і тканини зуба.

Десна є важливою складовою частиною пародонту, при цьому розрізняють міжзубних й альвеолярні ясна. Міжзубна і альвеолярна ясна в нормальних умовах блідо-рожевого забарвлення і може бути змінена за рахунок відкладень пігменту. У таких випадках на тлі блідо-рожевого кольору з’являються ділянки коричневого кольору.

Пародонтит – це запальне захворювання, що викликається опортуністичними бактеріями, що живуть в порожнині рота, що веде до втрати тканин, що підтримують зуб (періодонтальна зв’язка, альвеолярна кістка).

Пародонтоз – всупереч поширеній думці, зустрічається досить рідко, менше ніж у 10% пацієнтів, які не будучи, до того ж, запальним захворюванням. При пародонтозі зуби добре зафіксовані, на них немає великої кількості зубних відкладень. При пародонтозі шийка зуба оголюється без симптомів запалення. При цьому відбувається ущільнення кістки альвеолярного відростка і її атрофія (зменшення в обсязі). Посилюється чутливість шийки зуба до різних зовнішніх подразників, крім того пацієнти скаржаться на відчуття свербіння в яснах. Хитатися ж зуб починає вже на останній стадії пародонтозу, при цьому корінь зуба голий більш, ніж на половину.

Основна мета пародонтальної терапії – видалення м’яких і твердих над-і підясневих зубних відкладень для припинення прогресування захворювання. Найбільш часто вживаний метод очищення поверхні кореня – це механічний скайлінг і згладжування поверхні кореня за допомогою ручних інструментів. З боку клінічного і лікувального підходу, механічний скайлінг не дає бажаної, біологічно сумісної очистки поверхні кореня. Для оптимізації процесу скайлінг і згладжування поверхні кореня були розроблені механічні інструменти – пьезо і ультразвукові Скайлера.

В нашій клініці:

Зняття зубних відкладень

Один зуб

30грн
Зняття зубних відкладень

Одна щелепа

280грн
Зняття зубних відкладень

Дві щелепи

450грн
Лікувальна пов'язка при пародонтиті
70грн
Ін'єкція лінкоміцином, ``Traumeel s``

Препарат пацієнта

60грн
Кюретаж пародонтальної кишені

Мінімальна ціна від складності

від170грн
Диатермокоагуляція
100грн
Шинування зубів стрічкою ``J-fiber tape``

1 од.

300грн