Анестезія

АНЕСТЕЗІЯ – це мануальное зменшення (аж до повного зникнення) чутливості у всьому тілі або в окремих його областях. У більшості випадків це досягається за допомогою введення медикаментозних препаратів, що порушують передачу больового імпульсу в головний мозок з області проведення втручання.

АНЕСТЕЗІЯ В СТОМАТОЛОГІЇ - необхідна для того, щоб пацієнт не відчував болю при лікуванні зубів.

Види анестезії в стоматології
Анестезія підрозділяється на місцеву і загальну (наркоз). Прийнято розрізняти також медикаментозне і немедикаментозне знеболювання.

Існує кілька різновидів немедикаментозної анестезії:

  • аудіоаналгезія
  • електроаналгезія
  • знеболювання за допомогою гіпнотичного впливу
  • комп’ютерне знеболювання

Медикаментозне знеболювання передбачає ін’єкційне введення анестетика, що блокує проведення імпульсу на час, необхідний для проведення лікарського втручання. Через певний відрізок часу препарат розщеплюється, і чутливість повністю відновлюється. Сучасні знеболюючі засоби дозволяють повністю уникнути неприємних відчуттів при лікуванні. Загальний наркоз при лікуванні зубів застосовується порівняно рідко і при наявності особливих показань. Найчастіше його використовують в щелепно-лицевої хірургії.

МІСЦЕВА АНЕСТЕЗІЯ В СТОМАТОЛОГІЇ
Перед більшістю маніпуляцій проводиться місцева анестезія. Для організму вона набагато безпечніше, ніж наркоз. До недавнього часу найпоширенішими анестетиками були Новокаїн і Лідокаїн, але зараз застосовуються більш ефективні препарати.

Існує кілька видів місцевої анестезії:

  • аплікаційна
  • інфільтраційна
  • провідникова

Аплікаційна анестезія
Це анестезія, що забезпечує поверхневе знеболювання. Аплікаційна анестезія показана для зменшення чутливості м’яких тканин в місці, куди буде зроблена ін’єкція, а також при обробці слизової оболонки (при стоматитах і гінгівітах).

Інфільтраційна анестезія
Інфільтраційна анестезія дозволяє знеболити один зуб або невелику ділянку слизової. Вона практикується при видаленні судинно-нервового пучка, а також при лікуванні глибокого карієсу. Ін’єкція, як правило, здійснюється в проекції верхівки кореня.

Провідникова анестезія
Її використовують при екстирпації зубів, розтині абсцесів при периостите і загостренні хронічного періодонтиту, а також при дренуванні гнійного вогнища. Ін’єкція анестетика дозволять тимчасово «відключити» нервову гілка цілком.

В нашій клініці:

Інфільтраційна анестезія

Артифрин

85грн
Інфільтраційна анестезія

Убістезін

85грн
Інфільтраційна анестезія

Септанест

85грн
Інфільтраційна анестезія

Ультракаїн

110грн
Аплікаційна анестезія
30грн