Протезування зубів

Протезування

Зубний біль здатна звести з розуму, і нерідко трапляються моменти, коли навіть досвідчений стоматолог безсилий в боротьбі з проблемою. Альтернативою в даній ситуації стає процес протезування. Галузь зубопротезування досягла таких висот, що повернути сліпучу посмішку зневіреним клієнтам тепер не складе особливих труднощів.

Для чого потрібно протезування?

Протезування – це заміна або відновлення зубного ряду за допомогою спеціальних протезів.

Навіть якщо колись був загублений один зуб, це може спричинити за собою ряд проблем не тільки для ротової порожнини, але і для всього організму. Саме тому в медицині була розроблена технологія протезування зубів.

Втрата зуба тягне за собою і безліч комплексів, пов’язаних з естетичної складової і психологічним самопочуттям пацієнта. Їх відсутність може значно вплинути на життєдіяльність людини, створюючи йому ряд незручностей. У них входить порушення травлення, функції мови. Ця неприємність може привести і до деформації особи.

Сьогодні трансплантація біопротезів стала «рятівним колом», який може усунути ці проблеми за доступною вартості.

Види протезування

Існує знімне і незнімне зубопротезування. Незнімний протез має на увазі використання коронок, а також мостів.

Процес впровадження коронок залежить від типу матеріалу, з яких вони виконані:

  • металеві. Вони в останні роки втрачають свою популярність, але ціна у них невисока і цим вони ще привертають деяких пацієнтів;
  • металокерамічні. Керамічне напилення наносять на металеву коронку, вони надійні і прослужать довго;
  • керамічні. Вони не містять в складі металу. Використовуються при зубопротезування переднього ряду, виглядають дуже реалістично;
  • з діоксиду цирконію. Найбільш інноваційний і естетично привабливий матеріал;
  • з оксиду алюмінію. Найбільш дорогий вид, вони міцні і привабливі.

Імплантація моста підходить в тому випадку, якщо випали декілька сусідніх зубів. Спеціальна конструкція дозволяє закріпити їх послідовно.

Мікропротезування

Мікропротезування стало однією з популярних процедур по відновленню порожнини рота, і ділиться на наступні види:

  1. Вкладки. Вони відновлюють поверхню емалі, і поступово витісняють класичні пломби. Вони, на відміну від пломб, зливаються із зубною поверхнею, і діють на його бездоганне функціонування.
  2. Вініри. Це зовнішній протез, який при накладанні на поверхню, може усунути всі наявні дефекти.
  3. Люмініри. Дуже тонка накладка, що відрізняється високою міцністю, вона робить посмішку білосніжною.

Часткове знімне зубопротезування

Експлуатація таких протезів більш прийнятна, ніж наявність повністю вставною знімною щелепи. Їх можна носити досить довго, до них швидко звикаєш, а користуватися ними простіше.

Даний метод практичний, він не вимагає серйозних втручань в організм, тому підходить більшості пацієнтів. Малоболезненний і цілком ефективний спосіб роздобути здорову усмішку. Коли пошкоджена не вся щелепа, а деякі зуби, то оптимальним рішенням стане часткове знімне зубопротезування. Фахівці з легкістю замінять пошкоджені сегменти, доповнюючи весь ряд.

Застосування методу буде залежати від ряду факторів, а вибір матеріалів для протеза є індивідуальним. Протезування зубів при пародонтиті та інших хворобах так само можливо – таким чином, ви виправили відразу кілька проблем, що накопичилися.

Виглядає частково знімний протез, як пластмасове підставу з коронками з будь-якого бажаного матеріалу. Закріплюється така конструкція за допомогою гачків або замків.

Протезування при повній відсутності зубного ряду

Якщо ви втратили всі зуби, то на допомогу прийде імплантація. Вживляння імплантів в ротову порожнину стане кращим і безболісним рішенням для пацієнтів.

Сучасна ортопедична стоматологія може запропонувати багато варіантів відновлення при опорі на імпланти. Процедура найбільш розумна, проте, є досить дорогою. Найдешевший варіант виглядає як конструкція, що включає від чотирьох до шести імплантів. Вона не доставить ніякого дискомфорту.

При цьому можна здійснювати маніпуляції для нижнього або верхнього зубного ряду окремо. Протезування нижньої щелепи при відсутності зубів здійснюється після попередньої консультації зі стоматологом.

Аналогічно можна здійснити протезування верхньої щелепи при повній відсутності зубів. Така процедура створює максимально природний ефект, усуваючи при цьому естетичний дефект, вирішуючи ряд важливий проблем, пов’язаних з відсутністю цілого зубного ряду.

Головне, довіритися професіоналу, який має серйозний досвід за плечима.

Зубопротезування в стоматології «Естет-Центр»

Надійні міцні зуби сприяють повноцінному функціонуванню всього організму, тому так важливо потрапити в руки професіоналів. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, не варто зволікати, щоб не погіршити ситуацію. Пам’ятайте, що навіть самий безнадійний, на перший погляд, зуб можна відновити. Медичний центр «Естет-Центр» пропонує можливість зубопротезування в комфортних умовах.

Перед проведенням будь-яких маніпуляцій, ваша проблема буде детально розглянута на попередній консультації, в ході якої стоматолог підбере лікування, спираючись на ваші побажання і можливості. Крім того, ви будете ознайомлені з усіма методами, здатними полегшити стан і повністю усунути дискомфорт.

Стоматологія «Естет-Центр» вже давно користується попитом серед клієнтів у Харкові, про що свідчать позитивні відгуки на просторах мережі. Фахівці вирішать питання будь-якої складності, працюючи як з жувальними корінними, так і молочними зубами. У клініці будуть раді допомогти не тільки вам, але і вашим дітям. Дитячий стоматолог проведе лікування безболісно і комфортно завдяки застосуванню якісного наркозу.

Скористайтеся допомогою докторів медичного центру «Естет-Центр», і ви оціните рівень послуг, що надаються в клініці. Здорова усмішка – запорука успіху, краси і здоров’я всього організму, не відмовте собі в задоволенні бути щасливими.

Для отримання додаткової інформації щодо послуг з протезування телефонуйте нам за телефонами

(098)-313-15-15
(050)-678-02-57
(057)-756-17-12