Ортопедична стоматологія (ортопедія) – що це?

Ортопедична стоматологія – це розділ стоматології присвячений протезування зубів.

Сучасної стоматології відомі наступні види протезування:

– незнімне протезування;
– частково-знімне протезування;
– знімне протезування.

Сам процес виглядає наступним чином:
Лікар-стоматолог-ортопед в простолюдді «протезист» робить огляд, пропонує пацієнту правильний (з точки зору медицини) в конкретному випадку вид протеза, вважає вартість.
Після отримання згоди пацієнта лікар при необхідності обточує зуби (для того, щоб протез правильно і міцно «сидів»), робить відбитки спеціальної масою.
Потім відбитки відправляються в зуботехническую лабораторію, де по відбитку відливається гіпсова модель (в деяких випадках, гіпсова модель відливається прямо в клініці).
Далі йде технічний процес виготовлення протеза, після чого пацієнт запрошується на примірку, на якій лікар дивиться наскільки щільно прилягає протез, а також, разом з пацієнтом, визначає колір зубів протеза (так, щоб сходився з природним кольором своїх зубів).
Після чого може слідувати ще кілька примірок, на яких протез приміряється після кожного нового етапу виготовлення протеза (наприклад, нанесення шару кераміки).
І нарешті, протез надійно фіксується і радісний пацієнт йде додому показувати нові зуби рідним і близьким. 😉

Протезування зубів без обточування все більше завойовує довіру пацієнтів, оскільки це менш травматичний метод для здорових зубів. При цьому використовуються різні способи – імплантація, відновлення за допомогою самоотверждаємиє композиційних матеріалів, нейлонового протеза, коронок на мікрозамках.
Імплантація в протезуванні зубів займає дуже важливе місце. Відгуки про протезування зубів з використанням імплантату показують, що це надійний і сучасний метод, що дозволяє вирішити відразу кілька завдань – естетики і відновлення жувальної функції зубів без порушення цілісності здорових зубів обточування.

Зламався зубний протез – що робити? Ремонт зубного протеза.
Зубний протез, на жаль, не вічний і може зламатися. Термін служби знімного протезу складає в середньому 4-5 років. У деяких випадках можна зробити ремонт зубного протеза. Оцінити вартість ремонту зубного протеза без його огляду практично не можливо, однак, можна сказати напевно, що вартість ремонту буде істотно нижче ціни за новий зубний протез. Тому, якщо Вам потрібний ремонт протеза, то необхідно записатися на консультацію-огляд (проводиться безкоштовно) до протезистові і він Вам розповість про варіанти ремонту та його вартості.

Скільки коштує «вставити зуби»?
Ціни протезування зубів різні і залежать від методів, матеріалів, обсягу і складності роботи.

Сьогодні немає необхідності відвідувати зарубіжні клініки для відновлення зубів – протезування зубів в Харкові знаходиться на найвищому рівні, а численні клініки укомплектовані всім необхідним обладнанням і штатом досвідчених фахівців. Якщо вам необхідно зробити протезування зубів в Харкові – ви завжди можете вибрати оптимальний варіант відповідно до своїх потреб.