Відбілювання зубів – це зміна кольору зубів за допомогою високоякісних професійних відбілюючих препаратів на основі перекису водню.

Сучасні відбілюючі системи прекрасно справляються з проблемою, дозволяючи досягти значного і тривалого відбілюючого ефекту.

Вибір методу відбілювання зубів необхідно проводити спільно з лікуючим лікарем і обов’язково після ретельного огляду зубів і порожнини рота. Перед процедурою відбілювання необхідно виконати гігієнічне чищення зубів.

Вибілюються тільки власні зуби! Пломби, вініри, керамічні коронки мають абсолютно іншу структуру, і відбілюючі технології на них не діють. Тому, якщо Ви прийняли рішення мати світліші зуби, відбілювання має передувати стоматологічним реставраціям (т. Е. Встановлення пломб або вінірів) або ортопедичним роботам.

Відбілювання зубів професійне, або офісне, проводиться лікарем в кріслі стоматолога і зазвичай займає близько години:
– ретельно вибирається план заходів по відбілюванню зубів;
– визначається передбачуваний колір зубів після відбілювання, питання про існування пломби і коронки, адже вони не відбілити;
– обговорюються способи підтримки результату відбілювання зубів на довгий час.
– передбачуваний колір зубів після відбілювання обговорюється не на словах, а за допомогою спеціальних забарвлень, порівнюючи колір справжній і мріючи про майбутнє.
– до відбілювання зуби фотографуються, щоб було з чим порівнювати після відбілювання зубів;
– далі зуби очищаються від м’якого зубного нальоту. Інакше відбілюватися будуть не зуби, а наліт;
– накладається коффердам у вигляді спеціального гумового хустки для ізоляції отбеливающего складу від ясен;
– щоб не пошкодити ону коффердам є і рідкий – він наноситься на ясна, розподіляється по ній, твердне від стоматологічної лампи;
– на зуби із зовнішнього боку наноситься відбілюючий гель, залишається на 30-60 хвилин (в залежності від виду препарату і потрібного ступеня освітлення зубів);
– потім гель видаляється ватними валиками, змивається водою, знімається коффердам і пацієнт полоще рот.

Після відбілювання перші 48 годин рекомендується відмовитися або обмежити використання фарбувальних продуктів – чорний чай, кава, червоне вино, куріння і тд. Після відбілювання може підвищиться чутливість зубів. Для зменшення чутливості можна використовувати пасти для зняття чутливості – на основі кальцію та фтору. Які краще – порадить Ваш лікар. Чутливість зменшиться вже на третій день їх застосування.

Можна тримати відбілюючий складу довше рекомендацій виробника?
Взагалі-то немає, але у нас в країні слово «не можна» сприймається так, що якщо дуже-дуже хочеться, то можна. Нашкодити зубам при цьому елементарно, а відбілювання зубів відбудеться не багато більше.

Відбілювання зубів зазвичай не вимагає анестезії?
Зазвичай так, але в разі потреби не проблема її зробити.

Як довго збережеться результат відбілювання зубів?
Зазвичай результату відбілювання вистачає на 3 – 4 роки. Але це на сто відсотків це залежить і від Вас – на 30% від особливостей вашого організму, і на 70% від того як Ви будете відноситься до зубів. Потрібно підтримувати зуби в чистому вигляді банальної чищенням зубів зубними пастами – щоб не утворювався наліт, який може знову пофарбувати зуби в їх початковий цвет.Лучше використовувати зубні пасти, що перешкоджають утворенню зубного нальоту. Періодично застосовувати відбілюючі пасти – вони не освітлити зуби, але здатні підтримати зуби в освітленому стані.